PLAN AKADEMII 2020/2021

W roku Akademickim 2021/21 wykłady stacjonarne są zawieszone z powodu epidemii COVID19. Dlatego też zostały one przeniesione na platformę YouTube na kanał „Akademia Ekumeniczna”, gdzie będą prezentowane poszczególne Kościoły chrześcijańskie mających swoich wyznawców zamieszkałych na Śląsku. Na kanale „Akademia Ekumeniczna” będziemy też prezentować materiały video, które będą omawiały najważniejsze wydarzenia ekumeniczne jak i międzyreligijne.

Pandemia zmusiła nas do zapoznania się z nowymi metodami dotarcia z informacją do naszych wiernych słuchaczy Akademii. Mamy nadzieję, że ta namiastka będzie dla Państwa  będzie umożliwiała kontynuację naszych czwartkowych spotkań w Bibliotece Śląskiej w Katowicach.

Tematy związane z poszczególnymi Kościołami, będą się ukazywać miesięcznych odstępach. Wszystkie inne zostaną zaprezentowane na bieżąco.

Serdecznie chachmęcimy do subskrypcje naszego kanały aby zawsze być na bieżąco. A zarazem oczekujemy, że niebawem będziemy mogli się spotykać stacjonarnie, nie tylko po to aby wsłuchać się w kolejny wykład ale też spotkać się i porozmawiać przy wspólnym stole po wykładzie.

Do zobaczenia
Ks. Adam Palion

Powrót
Powrót do góry