Wyniki Konkursu Biblijno Ekumenicznego
(30 maja 2021)

Międzywojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

organizowanego w ramach

Ekumeniczne dni biblijne 2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za włożony wkład, wysiłek i pracę. Serdeczne podziękowania kierujemy do opiekunów, katechetów i rodziców za okazaną pomoc.

Serdecznie was zapraszamy do kolejnej edycji Konkursu na wiosnę 2022 r. (regulamin będzie ogłoszony w wrześniu 2021 r.)

 

-Skrót- 

Protokół Komisji

Międzywojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

organizowanego w ramach Ekumeniczne dni biblijne 2021

 

Nagrody i wyróżnienia następujących prac:

  1. W kategorii szkół ponadpodstawowych: - technika – prace przestrzenne

W tym roku komisja podjęła decyzję, że nie przyzna Nagród Grad Prix.

    1. Nagroda 

I MiejsceKrzysztof Kancler, opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO Ruda Śl.)

II MiejscePatrycja Wolska, opiekun p. Bożena Polak (Fundacja JESTEŚMY DLA WAS, Al. Wojciecha Korfantego 125 A, 40-156 Katowice)

 

    1. Wyróżnienia 

Monika Magdziak, (ZSTU w Tarnowskich Górach, ul. Okólna 48/5 Bytom)

Weronika Cudok, (ZSTU w Tarnowskich Górach, ul. Okólna 48/5 Bytom)

Szymon Zużałka, opiekun p. mgr Sabina Szłapa 

 

  1. W kategorii szkół ponadpodstawowych: technika – grafika
    1. Nagroda 

I MiejsceBartosz Sobeczko opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

I MiejsceMichał Komorowski opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

II MiejsceJulia Wrzosek opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO Ruda Śl.)

III MiejsceKinga Zembrzuska, katechetka Barbara Śliź (BS I St. nr 16, ul Rolna 22,)

    1. Wyróżnienia 

Marcin Skwara, opiekun Paweł Pawleta (ZST, ul. Modrzewskiego 5, 41-907 Bytom)

Patryk Skwara, opiekun ks. Zdzisław Pławecki (SP nr 17, ul. Armii Krajowej 14, Świętochłowice)

Paulina Nowak, opiekun p. mgr Ewa Ambroziak (IV LO im H.C. Hoovera Ruda Śl.) 

 

  1. W kategorii Przedszkola: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceMalwina Ratka, katechetka Beata Reske, Parafia EA, Pl. Karpeckiego 1, Mikołów

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. 0: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceIgor Jeziorski, katechetka Małgorzata Szemiel (ZSP nr 9, ul. Graniczna 44, Katowice)

II MiejsceMikołaj Koczan, katechetka Małgorzata Szemiel (ZSP nr 9, Katowice)

III MiejsceTymoteusz Wojtynek, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

    1. Wyróżnienia

Adam Bugaj, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

Karolina Grzywocz, katechetka Małgorzata Szemiel  (ZSP nr 9, Katowice)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. I: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceWiktoria Suchy, katechetka Maria Krzyż (SP nr 30, ul. Wawrzyńskiej 11, Zabrze)

II MiejsceMilena Ratka, katechetka Beata Reske, Parafia EA, Pl. Karpeckiego 1, Mikołów

III MiejsceJan Mendel, katechetka Magdalena Stelmach (SP nr 10, ul. Sokolska 23, Katowice)

    1. Wyróżnienia

Maksymilian Ludwa, katechetka Iwona Czora (ZSP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

Amanda Dąbiel, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Szymon Graczyk, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. II: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceNadia Rygol, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

II MiejsceMilena Pietryka, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

III MiejsceAdam Sekuła, katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

    1. Wyróżnienia

Hanna Bednarczyk, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Wiktoria Przontka, katechetka Grażyna Gruszka (ZSP, ul. Nierad 86, 43-212 Kyry)

Franciszek Machulec, katechetka Sabina Szłapa (SP w Suszcu, ul. Szkolna 130, 43-267 Suszec)

Jakub Grędysa katechetka Karolina Wittman-Widera, (SP nr 40 w Katowicach)

Blanka Zbytniewska, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Laura Boduch, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. III: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceBlanka Działabij, katechetka dk Dorota Obracaj (Parafia EA w Katowicach)

II MiejsceEryk Muzyk, katechetka Alfred Goraj, (ZSP w Sąspowie, 32-048 Sąspów 32)

III MiejsceNatalia Izdebska, katechetka Dorota Nowak, (ZSP w Osieku, ul. Osiek 79B, Olkusz)

    1. Wyróżnienia

Mikołaj Ludwa, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. IV: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceMagdalena Pollok, katecheta Marcel Szymończyk (SP w Lubecku, ul. Lipska 21)

I MiejsceAmelia Bajkiewicz, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

II MiejsceFilip Roszkowski-Wojtczak, kate. ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu,ul.Wolności 446,)

 

II MiejsceMagda Czupryńska, kate. G. Chyrek (SP nr 44, ul. Gen. G. Roweckiego 6, Bytom)

III MiejsceMichał Michalski, opiekun Iwona Kwiatkowska (Świetlica Orzegów)

III MiejsceZuzanna Rożek, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

    1. wyróżnienia

Szymon Stochla, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

Adam Stetkiewicz, katecheta ks. Zb. Śniechota, (SMSw Zabrzu, ul. Wolności 446,)

Emilia Sikora, katechetka Sabina Szłopa, (Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Nierad 86, 43-212 Kyry)

Sophie Czekała, katecheta Marcel Szymończyk (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

Konrad Antosz, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

Amelia Telrżyn, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. V: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceMaja Brodacka, katechetka Mariola Zioło, (ZSP nr 13, ul. Rubinowa 16A, Gliwice)

II MiejsceDamian Synowiec, kate. Magdalena Stelmach (SP nr 10, ul. Sokolska 23, Katowice)

III MiejsceKatarzyna Jasik, (ZSP nr 13, ul. Rubinowa 16A, 44-121 Gliwice)

    1. Wyróżnienie

Weronika Wilczyńska, katecheta Marcel Szymończyk, (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

Bartosz Jelonek, katecheta Marcel Szymończyk, (SP w Lubecku, ul. Lipska 21, 42-700 Lubecko)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VI: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceNatalia Wanat, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SP w Woźnikach, ul. Nowa 1)

I MiejsceZuzanna Piechota, katecheta Konrad Jagielski (SP nr 54, ul. Reptowska 86, Bytom)

II MiejscePaulina Bartela, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SP w Woźnikach, ul. Nowa 1) 

II MiejsceAntonina Fydrych , katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

III MiejsceAmelia Spyra, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

III MiejsceKrzysztof Wierzba, kate. Marcin Kuch (SP nr 15, ul. Adamskiego 24, Katowice)

    1. Wyróżnienie

Maja Wasiuk, katechetka Ewelina Burdyk, (SP nr 1, ul. Wielka Skotnica 2, 41-406 Mysłowice)

Maria Kowalczyk, katechetka Iwona Czora (ZSiP nr 3, ul. Grzegorzka 4)

Jan Kocot, katechetka s. Anna Grząsko, (Szkoła Podstawowa nr 36, ul. Chopina 2/5, 41-902 Bytom)

Oliwer Wiewiórka, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VII: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceAnita Krasoń, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

II MiejsceNina Stawska, katecheta Daniel Tarasek (SP nr 8, ul. Spółdzielcza 9, 43-603)

II MiejsceAdam Walerus, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

III MiejsceAleksandra Datko, katecheta Marcin Kuch , (SP nr 15 w Katowicach)

 

    1. Wyróżnienie

 

Małgorzata Bełc, katecheta Konrad Jagielski (SP 54, ul. Reptowska 86, 41-923 Bytom)

Kamil Mośny, katecheta ks. Michał Pilśniak, (SPw Woźnikach, ul. Nowa 1)

 

  1. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. VIII: technika malarska: farby
    1. Nagrody

I MiejsceWiktoria Kajdańska, katechetka Ewa Przybyła, (SP, ul. Szkolna 11, 42-450)

II MiejsceNatalia Kapczyńska, Martyną Solipiwko, kate. G. Juranek (SP nr 33, ul. Witosa 23, Katowice)

III MiejsceZuzanna Daszewska, kate. Marcin Kuch (SP nr 15, ul. Ks. bpa Adamskiego 24, Katowice)

III MiejsceKarol Teliżyn, katechetka Katarzyna Grabowska (ZSiP nr 2 w Katowicach)

 

b. Wyróżnienie

Małgorzata Gacek, katechetka Ewelina Burdyl, (SP nr 1, ul Wielka Skotnica 2, 41-406 Mysłowice)

Ewa Jakubczyk, katechetka Laskowska, (SP nr 13, ul. Pawlikowskiego 40, 44-240 Żory)

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za włożony wkład, wysiłek i pracę. Serdeczne podziękowania kierujemy do opiekunów, katechetów i rodziców za okazaną pomoc.

Serdecznie was zapraszamy do kolejnej edycji Konkursu na wiosnę 2022 r. (regulamin będzie ogłoszony w wrześniu 2021 r.)

Na tym protokół zakończono i podpisano

Dnia, 27 maja 2021 roku

Wstecz
Powrót do góry